Gizlilik Sözleşmesi

Lisans Koşulları: Sitede aksi belirtilmediği taktirde tüm ürünler domain lisanslıdır, lisans değişim ücreti 20TL'dir. Lisans değişimi tek seferliktir, ikinci lisans değişimi yapılmamaktadır.

Kurulum: Kurulumlarınızın yapılabilmesi için (lisanslı ürünlerde) sunucunuzda Zend ve Ioncube eklentilerinin son sürümleri bulunmalıdır, bu eklentiler olmadığı için çalışmayan modüllerde ve diğer gerekli olan ayarların veya eklentilerin sunucunuzda olmamasından kaynaklanan durumlarda Tematimi sorumluluk kabul etmez.

Kurulum Ücretleri: Sitede sadece ücretsiz kurulum yapıldığı belirtilen ürünler için ücretsiz kurulum yapılmaktadır, herhangi bir sebepten dolayı yeniden kurulum gerektiğinde veya ücretsiz kurulum belirtilmeyen ürünler için 20TL kurulum ücreti talep edilebilir.

Kurulum Süresi: Aksi belirtilmediği taktirde sitedeki tüm ürünlerin kurulum süresi 8 saattir.

Teknik Destek: Aldığınız her ürün için tema yapımcısının belirlediği teknik destek süresi içerisinde destek alabilirsiniz. Teknik destek tasarımcının talebine göre ücretli/ücretsiz olabilmektedir. Tasarımcısı Tematimi olan tüm ürünlerimizde süresiz destek alabilirsiniz

Modüller: Sitede bulunan tüm modüller için mevcut temanızın veya sunucunuzun uyumlu olması gerekmektedir, temanızdan veya sunucunuzdan kaynaklanan sorunlar için Tematimi sorumluluk kabul etmemektedir.

İade: Siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra kurulum işlemleriniz başlamadıysa iade talep edebilirsiniz. İndirilebilir ürünlerimiz lisanssız/açık kaynak kodlu olduğu için bizden kaynaklı sorunlar haricinde iade yapılmamaktadır. Bizden kaynaklı bir sorun olduğunda tam para iadeniz hemen yapılmaktadır, kullanamadığınız bir ürün için sizleri mağdur etmeyiz.

İndirilebilir Ürün: İndirilebilir ürünlerinizi toplamda 3 kere indirebilirsiniz. Bu limiti aştığınızda ek indirme limiti verilmemektedir. İndirme haklarınız dolduğunda tekrar sipariş vermeniz gerekir.

Tematimi.com üzerinde yayınlanan tüm temalar, tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır. Tematimi sadece müşteri-tasarımcı arasındaki ticarete yön vermektedir. Herhangi bir hak ihlali ile karşılaşırsanız veya farklı durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri müşterilerimize gönderilebilir.

Tematimi © 2017