Gizlilik Sözleşmesi

Lisans Koşulları: Sitede aksi belirtilmediği taktirde tüm ürünler domain lisanslıdır, lisans değişim ücreti 20TL'dir. Lisans değişimi tek seferliktir, ikinci lisans değişimi yapılmamaktadır.

Kurulum: Kurulumlarınızın yapılabilmesi için (lisanslı ürünlerde) sunucunuzda Zend ve Ioncube eklentilerinin son sürümleri bulunmalıdır, bu eklentiler olmadığı için çalışmayan modüllerde ve diğer gerekli olan ayarların veya eklentilerin sunucunuzda olmamasından kaynaklanan durumlarda Tematimi sorumluluk kabul etmez.

Kurulum Ücretleri: Sitedemizdeki tüm temalar, scriptler ve modüller ücretsiz olarak demoda gördüğünüz gibi birebir şekilde kurulup; testleri ve gerekli tüm ayarları yapılarak hazır şekilde teslim edilir. Herhangi bir sebepten dolayı yeniden kurulum gerektiğinde, ikinci kurulumlar için 20TL kurulum ücreti talep edilebilir.

Kurulum Süresi: Aksi belirtilmediği taktirde sitedeki tüm ürünlerin kurulum süresi 4 saattir.

Teknik Destek: Aldığınız her üründe, kullandığınız süre boyunca ücretsiz destek alabilirsiniz. Bazı isteklerinizde destek ücreti talep edilebilir.

Modüller: Sitede bulunan tüm modüller için mevcut temanızın veya sunucunuzun uyumlu olması gerekmektedir, temanızdan veya sunucunuzdan kaynaklanan sorunlar için Tematimi sorumluluk kabul etmemektedir.

İade: Sipariş verip ödemenizi yaptıktan sonra kurulum işlemleriniz başlamadıysa iade talep edebilirsiniz. İndirilebilir ürünlerimiz lisanssız/açık kaynak kodlu olduğu için bizden kaynaklı sorunlar haricinde iade yapılmamaktadır. Bizden kaynaklı bir sorun olduğunda tam para iadeniz hemen yapılmaktadır, kullanamadığınız, hatalı bir ürün için Tematimi müşterisini asla mağdur etmez.

İndirilebilir Ürün: İndirilebilir ürünlerinizi toplamda 3 kere indirebilirsiniz. Bu limiti aştığınızda ek indirme limiti verilmemektedir. İndirme haklarınız dolduğunda tekrar sipariş vermeniz gerekir.

Tematimi.com üzerinde yayınlanan tüm temalar, tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır. Tematimi sadece müşteri-tasarımcı arasındaki ticarete yön vermektedir. Herhangi bir hak ihlali ile karşılaşırsanız veya farklı durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri müşterilerimize gönderilebilir.

Tematimi © 2018