Gizlilik Sözleşmesi

Kurulum: Sitedemizdeki tüm temalar, scriptler ve modüller ücretsiz olarak demoda gördüğünüz gibi birebir şekilde kurulup; testleri ve gerekli tüm ayarları yapılarak hazır şekilde teslim edilir.

Kurulum Süresi: Aksi belirtilmediği taktirde sitedeki tüm ürünlerin kurulum süresi 4 saattir.

Teknik Destek: Aldığınız her üründe 1 ay boyunca, satın aldığınız üyelik üzerinden ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz. Tüm ürünlerde sadece tek site için destek verilmekte ve destek süresi dolduğunda, destek ücreti talep edilmektedir.

Lisans Koşulları: Ürün detayında İndirilebilir Ürün: Evet ibaresini gördüğünüz tüm ürünler lisanssız, açık kaynak kodludur. Diğer tüm ürünler domain lisanslıdır, lisans değişimi için ek ücret talep edilir. Lisans değişimi tek seferliktir, ikinci lisans değişimi yapılmamaktadır.

Kurulum Gereksinimleri: Kurulumlarınızın yapılabilmesi için (lisanslı ürünlerde) sunucunuzda Zend ve Ioncube eklentilerinin son sürümleri bulunmalıdır, bu eklentiler olmadığı için çalışmayan modüllerde ve diğer gerekli olan ayarların veya eklentilerin sunucunuzda olmamasından kaynaklanan durumlarda Tematimi sorumluluk kabul etmez.

Kurulum Ücretleri: Tüm ürünlerde aksi belirtilmediği takdirde kurulumlar ücretsizdir. Herhangi bir sebepten dolayı yeniden kurulum gerektiğinde, kurulum ücreti talep edilir.

Modüller: Sitede bulunan tüm modüller için mevcut temanızın veya sunucunuzun uyumlu olması gerekmektedir, temanızdan veya sunucunuzdan kaynaklanan sorunlar için Tematimi sorumluluk kabul etmemektedir.

İade: Sipariş verip ödemenizi yaptıktan sonra kurulum işlemleriniz başlamadıysa iade talep edebilirsiniz. İndirilebilir ürünlerimiz lisanssız/açık kaynak kodlu olduğu için bizden kaynaklı sorunlar haricinde iade yapılmamaktadır. Bizden kaynaklı bir sorun olduğunda tam para iadeniz hemen yapılmaktadır, kullanamadığınız, hatalı bir ürün için Tematimi müşterisini asla mağdur etmez.

İndirilebilir Ürün: İndirilebilir ürünlerinizi toplamda 3 kere indirebilirsiniz. Bu limiti aştığınızda ek indirme limiti verilmemektedir. İndirme haklarınız dolduğunda tekrar sipariş vermeniz gerekir.

Tematimi.com üzerinde yayınlanan tüm temalar, tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır. Tematimi sadece müşteri-tasarımcı arasındaki ticarete yön vermektedir. Herhangi bir hak ihlali ile karşılaşırsanız veya farklı durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler ve promosyon bilgileri müşterilerimize eposta ile gönderilebilir.

Tematimi © 2024