Tasarımcı Sözleşmesi

Kayıt: Tematimi tasarımcı hesabınızın onaylanması için kayıt bölümündeki bilgilerin eksiksiz girilmesi ve örnek bir tasarımınızın bulunduğu web sitenizin veya demonun belirtilmesi gerekir. Web siteniz mevcut değilse [email protected] adresine örnek bir tasarımınızı gönderebilirsiniz.

Ücret/Komisyon: Satışını yaptığınız ürünün fiyatını kendiniz belirlersiniz, tematimi sizin belirlediğiniz fiyat üzerine komisyon ekler.

Lisans: Ürünlerinizi açık kaynak kodlu olarak ekleyebilirsiniz. Lisanslı bir ürün satıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum/Dökümasyon: Ürünlerde kurulum dökümanı bulunması zorunludur. Basit bir anlatım kullanabilirsiniz, örnek olarak ücretsiz sunduğumuz ürünleri indirip kurulum anlatımlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı/özellikleri anlatan bir dökümasyonun bulunmasınıda tavsiye ediyoruz.

Ödemeler: Müşterilerimizin güvenlliği için yeni tasarımcıların ödemeleri ilk satışları için 1 hafta gecikmeli yapılır. Sonraki satışlarda ödemeler anlık olarak yapılır.

Destek: Tematimi her ürün için müşterilerine ömür boyu garanti ve destek verir. Tasarımcılarımızın da müşterinin ürünü kullandığı sürece destek vermesini bekleriz. Lisanssız ürünlerde sadece tek site için destek verilir.

Tematimi © 2024